menu
 

Pracuji jako oblastní ředitelka ve Zlíně. Do pozice oblastní ředitelky jsem se vypracovala z pozice finančního poradce, takže dobře vím, co taková práce obnáší.

Můj tým se skládá z úspěšných lidí, kteří se stabilně umísťují mezi nejlepšími poradci.

Od budoucích kandidátu očekávám spolehlivost, pracovitost, chuť se učit novým znalostem a lidskost. Rádi vás přivítáme v našem týmu.

Již více než 27 let pracuji v bankovnictví a jako bankéř jsem měl vždy klienta na prvním místě. Časem v manažerských pozicích se mým klientem stal poradce a bankéř.

Mým pracovním krédem je: „Vytvořit a zajistit ty nejlepší pracovní podmínky pro své lidi, aby chodili rádi a motivovaní do práce a odnášeli si nadstandardní ocenění své práce.“ 

A právě pro tyto hodnoty jsem od letošního roku součástí Modré pyramidy, kde se intenzivně věnuji rozvoji úžasných lidí a předávám své pracovní i lidské zkušenosti v kolektivu oblasti Vsetín.


Protože mi hodně v kolektivu záleží na týmovém duchu až rodinné atmosféře, pravidelně se setkáváme i mimopracovně. Rádi chodíme posedět, jen tak popovídat, ale také aktivně trávit mimopracovní čas. V naší práci máme skvěle vyvážený pracovní i osobní život a je běžné práci skloubit i s rodičovstvím, díky flexibilitě a možnosti homeoffice.

Pokud by se vám líbilo být v takovém týmu, neváhejte mě kontaktovat.

Již od roku 2003 jsem součástí Modré pyramidy a od roku 2012 se věnuji rozvoji našeho skvělého opavského týmu. Za největší úspěch považuji účast na VIP cestě do Japonska a 3x po sobě umístění oblasti v 1. desítce interního hodnocení.


Protože mi hodně záleží na zdravém týmovém duchu, pravidelně se setkáváme i mimopracovně – chodíme hrát bowling, jezdíme do sklípku a taky nás baví horská turistika. Naše práce se dá skloubit i s rodičovstvím, díky flexibilitě a možnému homeoffice.


Pokud by se vám líbilo být v takovém týmu, neváhejte mě kontaktovat.

Hledáte prostor pro nový start, kde budete moci objevit své skryté schopnosti, růst, zlepšovat se a být pánem svého času?
Přidejte se k Modré a staňte se součástí týmu, kde panuje rodinná atmosféra, otevřenost a férový přístup patří k základním hodnotám.

Více než 20 let pracuji v oblasti obchodu, financí a bankovnictví. Prošla jsem si cestu od poradce až do pozice oblastní ředitelky. V současné době vedu tým 15 lidí, jsem pro ně podporou při hledání řešení pro klienty v oblasti bydlení nebo pojištění. Ve spolupracovnících hledám jejich silné stránky, pomáhám jim využívat jejich potenciál a podporuji je v cestě za úspěchem.


Díky systematické práci s mými poradci se mi podařilo vybudovat stabilní a dlouhodobě úspěšný tým. Po celou dobu mého působení se mi s týmem daří obsadit nejvyšší příčky v rámci hodnocení Modré pyramidy.


Pokud chcete patřit do mého týmu, neváhejte mě kontaktovat.

V Modré pyramidě jsem prožila skoro celý život, na různých pozicích jsem zde od roku 2002. Modrá pyramida je společnost, která se nebojí inovací a umí být často o krok napřed nejen před ostatními spořitelnami, ale i před ostatními bankami.


Jsem ráda, že jsem mohla pomoci kolegům v jejich proměně na skutečné profesionály v poradenství, kdy pomáhají klientům plnit jejich sny nejen o bydlení. Klienta vnímáme, nasloucháme mu a teprve pak navrhujeme řešení.


Chcete umět správně hospodařit s penězi, orientovat se ve finančních pojmech, znát souvislosti a učit to dál naše klienty? Pak je Modrá pyramida správná firma i pro vás.

V Modré pyramidě jsem od roku 2013 a od roku 2015 na pozici oblastního ředitele. Mou pracovní náplní je vedení obchodního týmu tak, abychom měli spokojené klienty. Hledám poradce do svého týmu a úspěšně je zapracovávám. Radost mám z každého ze svých poradců, když jim mohu pomoci posouvat se vpřed ve své práci.


Úspěchy mé oblasti jsou v celorepublikovém posunu v rámci hodnocení firmy a dosahování stabilních výsledků mezi nejlepšími. V rámci oblasti se specializujeme zejména na zajištěné úvěry, ve kterých patříme mezi nejlepší ve firmě.


Do svého týmu hledám schopné obchodníky – pokud máte zkušenosti s finančním poradenstvím, neváhejte mě kontaktovat.

Již od roku 2003 jsem součástí Modré pyramidy a od roku 2012 se věnuji rozvoji našeho skvělého opavského týmu. Za největší úspěch považuji účast na VIP cestě do Japonska a 3x po sobě umístění oblasti v 1. desítce interního hodnocení.


Protože mi hodně záleží na zdravém týmovém duchu, pravidelně se setkáváme i mimopracovně – chodíme hrát bowling, jezdíme do sklípku a taky nás baví horská turistika. Naše práce se dá skloubit i s rodičovstvím, díky flexibilitě a možnému homeoffice.


Pokud by se vám líbilo být v takovém týmu, neváhejte mě kontaktovat.

V bankovnictví pracuji již 27 let a prošla jsem všemi prodejními i manažerskými pozicemi ve velkých společnostech. Od května 2019 působím jako oblastní ředitelka v Modré pyramidě v oblasti Litovel, kde v rámci své oblastní strategie zajišťuji nábor nových finančních poradců a navazuji partnerskou spolupráci. Zároveň rozvíjím stávající poradce a v rámci motivace řídím jejich výkony a společně vedeme klienty k finanční prosperitě.

Díky finančnímu poradenství děláme klienty šťastnými a spokojenými. A díky tomu jsme spokojení i my. Chcete se k nám přidat?

V Modré pyramidě jsem začínal v dubnu 2010 na pozici poradce, postupně jsem kariérně rostl a od roku 2014 jsem oblastním ředitelem. Za 5letou kariéru jsme jako tým 3x zvítězili v celoroční soutěži Modré pyramidy, ve které se hodnotí komplexní poradenství.


Tým máme skvělý a stabilní, postupně ho rozšiřujeme o nové lidi, kterým se plně věnujeme a vzděláváme je pomocí rolových her, workshopů a příkladů z praxe.


Do svého týmu rád přivítám člověka, co se chce dále posouvat, pracovat na sobě a být úspěšný. Chcete patřit do mého týmu?

Staňte se součástí modrého týmu

V Modré přetváříme sny na skutečnost a budujeme tým, který toho chce být součástí. Spokojenost poradců je u nás na prvním místě.

Jistota a zázemí

Jsme stabilní společnost se skvělým zázemím a férovým přístupem.

Sdílíme zkušenosti

Učit se budete od úspěšných manažerů, kteří udávají trendy, a budou vám oporou, jak dlouho budete potřebovat.

Možnosti růstu a rozvoje

Zakládáme si na tom, aby všichni bez rozdílu dostali příležitost pro osobní růst a všestranný rozvoj.

Efektivita a flexibilita

Svůj čas si každý řídí sám s ohledem na rodinu a záliby na jedné straně a chutí si vydělat na straně druhé.

Myslíme na druhé

Dlouhodobě podporujeme nadace Černí koně, Modrý klíč, Zdravotní klaun a další.

Otevřenost nápadům

S novým nápadem či zpětnou vazbou může přijít kdokoli, vždy nasloucháme a vzájemně se respektujeme.

Dobré vztahy

Zakládáme si na dobrých vztazích, lidskosti a rodinné atmosféře.

Radíme a pomáháme

Jsme specialisté na mnohé životní situace. Našim klientům pomáháme plnit si sny v oblasti bydlení nebo spořit na horší časy.

Adekvátní ohodnocení

Kolik si vyděláte, je otázkou vaší motivace a naslouchání zkušeným kolegům.

Přidat se k nám je jednoduché

Napište nám

Vyberte si svou oblast, vyplňte formulář a my se Vám ozveme. Anebo se ozvěte vy nám

Seznámíme se

Zavoláme vám a domluvíme se na osobním setkání, kde zjistíme, jaké jsou vzájemné představy.

Doladíme detaily

Pokud mezi námi přeskočí jiskra, pozveme vás na finální pohovor.

Seznámení

Ukážeme Vám kancelář a seznámíte se s kolegy.

1. den v Modré

Společně nastartujeme Vaši kariéru a osobně Vás uvítá Zemský ředitel.
Přidejte se k nám

Přečtěte si příběhy modrých, kteří již svou kariéru nastartovali!

Stále jsme vás nepřesvědčili?

Pozitivní těhotenský test a jmenování do pozice oblastní ředitelky. Dvě zdánlivě neslučitelné role, mateřství i kariéra, jdou v Modré krásně skloubit.
Markéta
Oblastní ředitelka
Přečíst celý příběh Další příběhy
mateřská práce peníze kariéra

#jsme modrá

Můžete se podívat na Instagram, jak si v Modré pyramidě žijeme a jak to u nás vypadá

jsme_modra

Kariéra v "Modré"

U nás nevybíráme nové kolegy podle věku, vzdělání či dosavadní praxe. V týmu máme studenty, maminky i zkušené obchodníky. Poradcem či manažerem se může stát kdokoliv, kdo na sobě chce pracovat, učit se a zodpovědně pečovat o naše klienty.
Stačí si vybrat oblast, ve které chcete působit.

Poradce

Rozumí financím a pomáhá klientům vytvářet nové domovy.

Obchodní manažer

Kromě klientů má na starosti rozvoj dalších finančních poradců.

Oblastní ředitel

Stará se o poradce, manažery, kanceláře a celou oblast.

Máte zájem o pozici obchodního manažera nebo oblastního ředitele?

Vstupte do týmu modrých

Najděte si oblast, ve které byste chtěli pracovat, a můžete se domluvit přímo s oblastním ředitelem.

Máme pro vás více než 200 poradenských center po celé ČR

Přidejte se k nám

Vyplňte jednoduchý formulář a my se Vám ozveme.

E-mail byl úspěšně odeslán. Děkujeme vám! Brzy se vám ozveme!
E-mail se nepodařilo odeslat. Zkontrolujte všechna pole a zkusto ho odeslat znovu.