menu
 
Radek Rymel

Sdílet můj příběh

Kromě školy jsem zvládl i kariéru

Radek Rymel Oblastní ředitel

Mohl jsem mít prázdniny jako moji spolužáci. Místo toho jsem se přihlásil do studentského programu Modré pyramidy a když ostatní začínali pracovat, já se stal oblastním ředitelem.

Roky studujeme, abychom se pak měli dobře, jenže člověk k tomu titulu potřebuje i zkušenosti. Proto jsem už na škole začal pracovat – věděl jsem, že chci směřovat do finančního sektoru a nejlépe do managementu firmy.

Když jsem se dostal do Modré pyramidy prostřednictvím absolventského programu, zaujala mě především investice do vzdělávání a rozvoje každého nováčka. A z toho plynoucí možnost kariérního růstu. Začátky vůbec nebyly jednoduché, často mi nebylo do smíchu. Ale vytrval jsem, vždyť školu taky nevzdám po prvním neúspěchu, navíc jsem cítil obrovskou podporu ze všech stran.

Po roce jsem přijal nabídku manažerské pozice a po dalším roce si zasloužil další kariérní postup – a tak již druhým rokem působím na pozici oblastního ředitele. Pochopil jsem, že úspěch oblasti spočívá v tom, jak úspěšní jsme my, kteří v ní působíme. Proto každý den pracujeme na tom, abychom byli o krok dál než včera.

Sdílejte můj příběh

Další příběhy

mateřská práce peníze kariéra

Jsem spokojenou maminkou i ředitelkou

Markéta

Pavlína Švehlová

Konečně mám čas na rodinu

Pavlína

#jsme modrá

Můžete se podívat na Instagram, jak si v Modré pyramidě žijeme a jak to u nás vypadá

jsme_modra

Přidejte se k nám

Vyplňte jednoduchý formulář a my se Vám ozveme.

E-mail byl úspěšně odeslán. Děkujeme vám! Brzy se vám ozveme!
E-mail se nepodařilo odeslat. Zkontrolujte všechna pole a zkusto ho odeslat znovu.