menu
 
Pavlína Švehlová

Sdílet můj příběh

Konečně mám čas na rodinu

Pavlína Švehlová Poradce

Jako prodavačka pečiva jsem s rodinou snídala jen v neděli. Když mi vzali i neděli, rozhodla jsem se jít do Modré pyramidy – a teď spolu doma snídáme každý den.

Koupit si ráno čerstvé pečivo je samozřejmá věc. Pro ty, co ho musí připravit, to však znamená brzké vstávání a o společné snídani doma si nechat leda zdát. Když nám zavedli směny i v neděli, měla jsem volný víkend jednou za tři týdny. Představa, že takto budu muset pracovat dalších možná 25 let, mě ubíjela. Věděla jsem, že musím něco změnit, a našla jsem inzerát na bankovního poradce v Modré pyramidě.

Byla to pro mě velká výzva, ale zároveň strach, nikdy jsem v bankovním sektoru nepracovala. A pak přišly školení, schůzky a spousta práce, která mě začala rychle bavit. Za skvělé výsledky jsem získala na starost další dvě kanceláře a dnes patřím mezi 11 nejlepších poradců v Modré! A to i díky kolegům, kteří mi dali příležitost poznat, že práce není jenom práce.

Sdílejte můj příběh

Další příběhy

Zuzana Kancnerová

Modrá pyramida je mým druhým domovem

Zuzana

Radek Rymel

Kromě školy jsem zvládl i kariéru

Radek

#jsme modrá

Můžete se podívat na Instagram, jak si v Modré pyramidě žijeme a jak to u nás vypadá

jsme_modra

Přidejte se k nám

Vyplňte jednoduchý formulář a my se Vám ozveme.

E-mail byl úspěšně odeslán. Děkujeme vám! Brzy se vám ozveme!
E-mail se nepodařilo odeslat. Zkontrolujte všechna pole a zkusto ho odeslat znovu.
Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Podmínky používání internetových stránek Zavřít