menu
 
Jiří Kadlec

Sdílet můj příběh

Úspěšným obchodníkem podruhé a lépe

Jiří Kadlec Poradce

Roky jsem pracoval jako úspěšný obchodník a byl spokojený. V Modré jsem se však setkal s tak kladným přístupem k práci i lidem, že jsem se rozhodl „přestoupit“, a mám se ještě lépe.

Jedenáct let jsem budoval kariéru finančního makléře. Když jsem poznal svou ženu, která v Modré pyramidě pracovala, upoutala mne neuvěřitelně kladným náhledem na Modrou. Když mluvila o své práci i společnosti, zaujala mě natolik, že mě to začalo lákat.

Rozhodl jsem se pro změnu a začal svou kariéru ve financích budovat znovu. Díky mým zkušenostem jsem však hned po školeních začal vyhrávat různé soutěže a motivační akce a se svým týmem jsme se tak stali nejlepšími obchodníky Modré z celé republiky. Motivační akce a benefity má spousta firem, v Modré jsem ale objevil jedinečné produkty a také to možná nejdůležitější – lidský a férový přístup. I když jsem se obával působit „pod jednou značkou“, jsem rád, že jsem součástí úžasného kolektivu, mám k dispozici kvalitní a výjimečné nástroje pro moje klienty a v neposlední řadě i lepší ohodnocení.

Sdílejte můj příběh

Další příběhy

mateřská práce peníze kariéra

Jsem spokojenou maminkou i ředitelkou

Markéta

Radek Rymel

Kromě školy jsem zvládl i kariéru

Radek

#jsme modrá

Můžete se podívat na Instagram, jak si v Modré pyramidě žijeme a jak to u nás vypadá

jsme_modra

Přidejte se k nám

Vyplňte jednoduchý formulář a my se Vám ozveme.

E-mail byl úspěšně odeslán. Děkujeme vám! Brzy se vám ozveme!
E-mail se nepodařilo odeslat. Zkontrolujte všechna pole a zkusto ho odeslat znovu.