menu
 

Pozitivní těhotenský test a jmenování do pozice oblastní ředitelky. Dvě zdánlivě neslučitelné role, mateřství i kariéra, jdou v Modré krásně skloubit.

Na začátku byl strach, že se neuživím. Ale představa nezávislosti a flexibility, kterou Modrá nabízí, se mi velmi líbila a překonala i obavu z OSVČ. Začala jsem se rychle školit, učit a pracovat, brzy jsem se stala rodinným bankéřem, poté obchodním manažerem a do roka a půl jsem s radostí přijala nabídku na pozici oblastního ředitele. A právě v tu dobu jsem zjistila, že jsem těhotná.

Když jsem se za půl roku po jmenování stala maminkou krásného chlapečka, věděla jsem, že se chci brzy vrátit do kanceláře. Doma jsem byla 6 týdnů a díky pomoci mé rodiny a zároveň mého týmu a flexibility, kterou v Modré mám, jsem zvládla užívat si oboje. Nevím, kde jinde bych mohla byt ředitelkou a maminkou zároveň.

Mohl jsem mít prázdniny jako moji spolužáci. Místo toho jsem se přihlásil do studentského programu Modré pyramidy a když ostatní začínali pracovat, já se stal oblastním ředitelem.

Roky studujeme, abychom se pak měli dobře, jenže člověk k tomu titulu potřebuje i zkušenosti. Proto jsem už na škole začal pracovat – věděl jsem, že chci směřovat do finančního sektoru a nejlépe do managementu firmy.

Když jsem se dostal do Modré pyramidy prostřednictvím absolventského programu, zaujala mě především investice do vzdělávání a rozvoje každého nováčka. A z toho plynoucí možnost kariérního růstu. Začátky vůbec nebyly jednoduché, často mi nebylo do smíchu. Ale vytrval jsem, vždyť školu taky nevzdám po prvním neúspěchu, navíc jsem cítil obrovskou podporu ze všech stran.

Po roce jsem přijal nabídku manažerské pozice a po dalším roce si zasloužil další kariérní postup – a tak již druhým rokem působím na pozici oblastního ředitele. Pochopil jsem, že úspěch oblasti spočívá v tom, jak úspěšní jsme my, kteří v ní působíme. Proto každý den pracujeme na tom, abychom byli o krok dál než včera.

Jako prodavačka pečiva jsem s rodinou snídala jen v neděli. Když mi vzali i neděli, rozhodla jsem se jít do Modré pyramidy – a teď spolu doma snídáme každý den.

Koupit si ráno čerstvé pečivo je samozřejmá věc. Pro ty, co ho musí připravit, to však znamená brzké vstávání a o společné snídani doma si nechat leda zdát. Když nám zavedli směny i v neděli, měla jsem volný víkend jednou za tři týdny. Představa, že takto budu muset pracovat dalších možná 25 let, mě ubíjela. Věděla jsem, že musím něco změnit, a našla jsem inzerát na bankovního poradce v Modré pyramidě.

Byla to pro mě velká výzva, ale zároveň strach, nikdy jsem v bankovním sektoru nepracovala. A pak přišly školení, schůzky a spousta práce, která mě začala rychle bavit. Za skvělé výsledky jsem získala na starost další dvě kanceláře a dnes patřím mezi 11 nejlepších poradců v Modré! A to i díky kolegům, kteří mi dali příležitost poznat, že práce není jenom práce.

Jako prodejce aut jsem nevěřila, že se mohu na každý pracovní den těšit. Ale Modrá pyramida se mi stala druhým domovem.

Chtěla jsem dělat to, co mě baví, a budovat kariéru, kterou lze skloubit s rodinným životem. Prodávat auta pro mě nesplňovalo ani jedno. Když jsem nastoupila do Modré pyramidy, o financích jsem věděla jen to, že existuje stavební spoření a hypotéka. Mrzely mě tehdy negativní reakce mého okolí, když jsem řekla, že pracuji jako finanční poradce. Naštěstí to na mě mělo úplně opačný efekt. Chtěla jsem svému okolí ukázat, že pokud si chce člověk v životě něco splnit, musí tomu věřit a jít si za svým snem.

Díky systému školení a pomoci kolegů v Modré jsem se rychle zaučila a po roce se posunula na pozici obchodního manažera. Nejen že mám skvělý tým lidí, kteří jsou pro mě druhým domovem, ale mám taky čas na svou rodinu a třeba i nové koníčky – právě s týmem Modré jsem letos absolvovala svůj první půlmaraton v životě. Takže můžu říct, že Modrá má také pozitivní vliv na můj zdravý životní styl :). Kromě toho mě „nutí“ přemýšlet, rozvíjet se a posouvat kupředu. Díky naší poradenské činnosti můžeme změnit život k lepšímu klientům i sobě.

Roky jsem pracoval jako úspěšný obchodník a byl spokojený. V Modré jsem se však setkal s tak kladným přístupem k práci i lidem, že jsem se rozhodl „přestoupit“, a mám se ještě lépe.

Jedenáct let jsem budoval kariéru finančního makléře. Když jsem poznal svou ženu, která v Modré pyramidě pracovala, upoutala mne neuvěřitelně kladným náhledem na Modrou. Když mluvila o své práci i společnosti, zaujala mě natolik, že mě to začalo lákat.

Rozhodl jsem se pro změnu a začal svou kariéru ve financích budovat znovu. Díky mým zkušenostem jsem však hned po školeních začal vyhrávat různé soutěže a motivační akce a se svým týmem jsme se tak stali nejlepšími obchodníky Modré z celé republiky. Motivační akce a benefity má spousta firem, v Modré jsem ale objevil jedinečné produkty a také to možná nejdůležitější – lidský a férový přístup. I když jsem se obával působit „pod jednou značkou“, jsem rád, že jsem součástí úžasného kolektivu, mám k dispozici kvalitní a výjimečné nástroje pro moje klienty a v neposlední řadě i lepší ohodnocení.

Deset let jsem pracovala jako obchodní zástupce bez možnosti se posunout dál. V Modré pyramidě jsem se z obchodní pozice dostala až na oblastní ředitelku.

Po 10 letech jsem už nutně potřebovala změnu. Možnost se někam posunout však tehdy moje práce obchodního zástupce neumožňovala. Začala jsem hledat něco nového, nový náboj, jiný směr.

V roce 2005 jsem na doporučení kamarádky nastoupila do Modré pyramidy a vydala se cestou kariéry. Tu cestu jsem si budovala sama, získala postupně zkušenosti v oblasti náboru, vedení týmu i koučování.

A díky tomu, že mě moje práce zavedla až na pomyslný vrchol oblastní ředitelky, můžu tyto zkušenosti sdílet a předávat svým kolegům. Vybudovala jsem si respekt a snažím se pracovat s týmem tak, aby si obchodníci vydělávali peníze a chodili do práce rádi a s úsměvem.

Mou motivací je náš společný úspěch a plnění si snů.

Staňte se součástí modrého týmu

V Modré přetváříme sny na skutečnost a budujeme tým, který toho chce být součástí. Spokojenost poradců je u nás na prvním místě.

Jistota a zázemí

Jsme stabilní společnost se skvělým zázemím a férovým přístupem.

Sdílíme zkušenosti

Učit se budete od úspěšných manažerů, kteří udávají trendy, a budou vám oporou, jak dlouho budete potřebovat.

Možnosti růstu a rozvoje

Zakládáme si na tom, aby všichni bez rozdílu dostali příležitost pro osobní růst a všestranný rozvoj.

Efektivita a flexibilita

Svůj čas si každý řídí sám s ohledem na rodinu a záliby na jedné straně a chutí si vydělat na straně druhé.

Myslíme na druhé

Dlouhodobě podporujeme nadace Černí koně, Modrý klíč, Zdravotní klaun a další.

Otevřenost nápadům

S novým nápadem či zpětnou vazbou může přijít kdokoli, vždy nasloucháme a vzájemně se respektujeme.

Dobré vztahy

Zakládáme si na dobrých vztazích, lidskosti a rodinné atmosféře.

Radíme a pomáháme

Jsme specialisté na mnohé životní situace. Našim klientům pomáháme plnit si sny v oblasti bydlení nebo spořit na horší časy.

Adekvátní ohodnocení

Kolik si vyděláte, je otázkou vaší motivace a naslouchání zkušeným kolegům.

Přidat se k nám je jednoduché

Napište nám

Vyberte si svou oblast, vyplňte formulář a my se Vám ozveme. Anebo se ozvěte vy nám

Seznámíme se

Zavoláme vám a domluvíme se na osobním setkání, kde zjistíme, jaké jsou vzájemné představy.

Doladíme detaily

Pokud mezi námi přeskočí jiskra, pozveme vás na finální pohovor.

Seznámení

Ukážeme Vám kancelář a seznámíte se s kolegy.

1. den v Modré

Společně nastartujeme Vaši kariéru a osobně Vás uvítá Zemský ředitel.
Přidejte se k nám

Přečtěte si příběhy modrých, kteří již svou kariéru nastartovali!

Stále jsme vás nepřesvědčili?

Pozitivní těhotenský test a jmenování do pozice oblastní ředitelky. Dvě zdánlivě neslučitelné role, mateřství i kariéra, jdou v Modré krásně skloubit.
Markéta
Oblastní ředitelka
Přečíst celý příběh Další příběhy
mateřská práce peníze kariéra

#jsme modrá

Můžete se podívat na Instagram, jak si v Modré pyramidě žijeme a jak to u nás vypadá

jsme_modra

Kariéra v "Modré"

U nás nevybíráme nové kolegy podle věku, vzdělání či dosavadní praxe. V týmu máme studenty, maminky i zkušené obchodníky. Poradcem či manažerem se může stát kdokoliv, kdo na sobě chce pracovat, učit se a zodpovědně pečovat o naše klienty.
Stačí si vybrat oblast, ve které chcete působit.

Poradce

Rozumí financím a pomáhá klientům vytvářet nové domovy.

Obchodní manažer

Kromě klientů má na starosti rozvoj dalších finančních poradců.

Oblastní ředitel

Stará se o poradce, manažery, kanceláře a celou oblast.

Máte zájem o pozici obchodního manažera nebo oblastního ředitele?

Vstupte do týmu modrých

Najděte si oblast, ve které byste chtěli pracovat, a můžete se domluvit přímo s oblastním ředitelem.

Máme pro vás více než 200 poradenských center po celé ČR

Přidejte se k nám

Vyplňte jednoduchý formulář a my se Vám ozveme.

E-mail byl úspěšně odeslán. Děkujeme vám! Brzy se vám ozveme!
E-mail se nepodařilo odeslat. Zkontrolujte všechna pole a zkusto ho odeslat znovu.